KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14088337

nr 1408 8337

Träsnitt

5 st, Japan, 1900-tal. Motivet: 22x34cm, yttermått inklusive ram: 36x47cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:10:33